У житті є завжди місце для прекрасного, особливо якщо твій майбутній фах тісно пов’язаний із творчістю. Саме тому студенти факультету будівництва та архітектури завітали на чудову мистецьку подію – «Старовинна органна музика при свічках», що відбулася 4 квітня 2023 року у Львівському органному залі. Надзвичайно тепла атмосфера, магія музики органа і напівтемрява зі свічками – усе це створило неповторну ауру концерту і дало неймовірну насолоду. Зала була вщерть повна, і це не дивно, адже дійство було того варте. Нам вдалося викупити останні кілька квитків, і ми ніскільки не пошкодували, що потрапили сюди. А виконання на початку концерту національного гімну надихнуло по-особливому. Впевнені, що у Львівський органний зал варто ще не раз повернутися.