11 квітня 2023 року на факультеті будівництва та архітектури Львівського національного університету природокористування у форматі відеоконференції відбулася зустріч із потенційними працедавцями-стейкхолдерами. Цього разу до студентів першого та другого освітніх рівнів навчання звернулися провідні фахівці архітектурної компанії «VR-GROUP» – головний інженер проєктів Богдан Когут і провідний конструктор Богдан Макар (до слова, наш випускник, один із найкращих студентів курсу). Вони детально розповіли студентам про свою виробничу діяльність, про практичні та теоретичні знання, які в першу чергу потрібно мати, щоб в майбутньому легко знайти місце праці. Студенти отримали ґрунтовні та професійні відповіді на запитання, які їх цікавили. Було дуже корисно і пізнавально. А діалог завершився висновком: «The more you learn, the more you earn».