25 квітня 2023 р. студенти факультету будівництва та архітектури Львівського національного університету природокористування стали учасниками одразу кількох мистецьких подій – у Національному музеї Львова імені Андрея Шептицького відбувся благодійний вечір поезії Сергія Жадана, організований у межах виставкового проєкту «Victory. Живопис Катерини Косьяненко». Серед студентства виявилось багато поціновувачів творчості Жадана, тому приміщення виставкових залів Національного музею ледь вміщувало всіх охочих.
Письменник прочитав вірші з поетичної збірки «Список кораблів», створеної в мистецькому тандемі з Катериною Косьяненко. А на прохання вдячної публіки задекламував ще кілька нових неопублікованих поезій.
Під час поетичного вечора відбувався збір пожертв на підтримку харківського добровольчого батальйону «Хартія», і наші студенти теж долучилися до збору, передавши 1900 гривень на потреби бійців.

Окремо слід також сказати про чудову виставку «Victory». Експозицію склали понад 50 найбільш знакових робіт київської мисткині Катерини Косьяненко, серед яких дебютні із серії «Victory», яка й стала гаслом проєкту. Експозицію присвячено подіям сучасної російсько-української війни, яку художниця представила крізь призму власних емоцій, переживань і молитов. Особлива манера Катерини – використання давніх іконописних прийомів одновимірного простору, засобів зображення ликів святих із давніх ікон, фресок, мініатюр, народних картин. Глибоко переосмислюючи світову мистецьку спадщину, художниця творить особливу реальність, де пересічні люди піднесені до образів святих, а святі стають звичайними людьми, що живуть поміж нас.