27 і 28 квітня 2023 р. члени гуртка «Плекання рідної мови» кафедри гуманітарної освіти ЛНУП мали нагоду взяти участь у поважній події – VII Міжнародній науковій конференції молодих дослідників у Вроцлавському університеті «O Ukrainie Interdyscyplinarnie na UWr». Конференція відбувалася у змішаному форматі, і наші учасники працювали в режимі онлайн на платформі Microsoft Teams. Захід охопив сорок молодих дослідників з Польщі, України, Великобританії, Словаччини, які ділилися напрацюваннями з різних галузей знань: історії, політики, права, економіки, мовознавства, медіа та літературознавства.
Ольга Назарук (Арх-21), Данило Процишин (Аг-12) і Юстина Сухорука (Буд-11) під керівництвом доцентів кафедри Анжели Кузи та Олени Дерпак представили свої доповіді на актуальні теми сьогодення: дерусифікація і декомунізація як важливий крок до зміни свідомості суспільства, образ Маріуполя в сучасній пісенній творчості та проєкт Артема Пивоварова «Твої пісні. Мої ноти» як спроба осучаснення української поетичної класики. Ми вдячні організаторам заходу за неймовірний досвід для наших молодих науковців.