12 листопада на факультет будівництва та архітектури ЛНАУ відбувся «Ярмарок професій».
Як стати успішним у професійній діяльності, як правильно обрати місце майбутньої праці, які вимоги сьогодні ставлять роботодавці до молодих працівників – ці та низка інших важливих проблем стали темою спілкування між випускниками та представниками провідних фірм та організацій будівельної галузі у Львівській області, які завітали у ЛНАУ на запрошення факультету будівництва та архітектури.
У роботі цього заходу профорієнтаційного спрямування взяли участь: Роман Ярославович Сидорович (директор ТзОВ «Діром»), Ігор Михайлович Дубиняк (директор макетної майстерні «Дім»), Юрій Володимирович Івчук (директор ГАЛ ТРАНСРЕМБУД), Олександр Михайлович Мазепа (директор ПП «Основа»), Віктор Васильович Романинець (директор фірми «Дизайн-бюро»), Мирон Євгенійович Яремко (інженер з технагляду товариства «Спільнота польська»), Павло Степанович Мороз (головний інженер «КОМПРОФБУД»), Григорій Литвин (інженер ТОВ «Хенкель Будтехнік»), Ігор Васильович Гризлюк (директор  архітектурного бюро).

Деканат факультету будівництва та архітектури ЛНАУ висловлює щиру подяку усім учасникам цьогорічного «Ярмарку професій» та висловлює сподівання щодо подальшої успішної співпраці.