З нагоди вшанування 150-річчя від дня народження гетьмана Павла Скоропадського на кафедрі гуманітарної освіти відбувся науково-виховний захід – круглий стіл, в якому взяли участь здобувачі першого (бакалаврського) рівня ОП «Будівництво» академічних груп Буд-11 і Буд-12.
У вступному слові доцент кафедри Ігор Баран акцентував увагу присутніх на непростій та неординарній особистості гетьмана Павла Скоропадського. Було висвітлено основні етапи його життя та становлення як військового діяча і політика.
Присутні переглянули документальний фільм про діяльність Скоропадського. А далі відбулася цікава змістовна дискусія, де було обговорено неоднозначну політику гетьмана, складну геополітичну ситуацію, в якій опинилася українська держава, здобутки гетьманського уряду та суперечливі моменти цього періоду історії нашої державності.