31 травня 2023 року викладачі факультету будівництва та архітектури Львівського національного університету природокористування провели виїзний семінар на будівельному майданчику, де впроваджуються інноваційні технології будівництва. Уперше в Україні будівлю, зокрема новий корпус Львівської школи № 23, площею понад 500 м2 зводять за допомогою 3D-принтера.
Це пілотний проєкт програми HIVE (будівництва шкіл, житлових будинків за допомогою 3D-друку) від благодійного фонду Team4UA. Мета проєкту – за допомогою інноваційних рішень надати доступ до освіти дітям, які постраждали від повномасштабної війни в Україні, а також створити інклюзивний простір для внутрішньо переміщених дітей у Львові.
Викладачі факультету будівництва та архітектури ЛНУП ознайомилися з особливостями будівництва за допомогою технології 3D-друку, його перевагами та недоліками, щоб мати змогу ділитися своїм досвідом зі студентами.