Відповідно до розпорядження ректора ЛНУП Володимира Васильовича Снітинського викладачі факультету будівництва та архітектури відвідали Чернівецький фаховий коледж Львівського національного університету природокористування.
Мета поїздки – зустріч із випускниками коледжу, зустріч із навчально-педагогічним колективом, ознайомлення з матеріально-технічною базою та формування спільних заходів на наступний навчальний рік.
Надзвичайно цікавими та корисними були зустрічі та бесіди з викладачами коледжу на їх робочих місцях (в комп’ютерному класі, бібліотеці, навчальних аудиторіях, лабораторіях, амбулаторії, укритті). Обговорили спільні проблеми та окреслили шляхи їх подальшого вирішення.
Щиро дякуємо керівнику коледжу Наталії Ністорівні Сорочан за чудову організацію заходу.