26 травня 2023 року у НУ «Полтавська політехніка ім. Ю. Кондратюка» (м. Полтава) проходив конкурс архітектурного рисунка «КАР 2023» VII Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, молодих учених і науково-педагогічних працівників «Архітектурний рисунок у контексті професійної освіти». Львівський національний університет природокористування представляли студенти факультету будівництва та архітектури: Микола Головчук (група Арх-21, номінація «Рисунок/ Етюд з натури», назва роботи «Собор св. Віта, м. Прага», керівник доц. Олександра Колодрубська), Дмитро Цибуля (група Арх-21, номінація «Рисунок/ Етюд з натури», назва роботи «Костел Єзуїтів, м. Львів», керівник доц. Олександра Колодрубська), Олесь Бубела (група Арх-31, номінація «Архітектурна фантазія», назва роботи «Капсульна вежа Накагін, м. Токіо», керівник доц. Олександра Колодрубська).
Щиро вітаємо учасників заходу та переможця – Миколу Головчука, який отримав диплом за II місце, бажаємо їм подальших успіхів!