У вівторок, 24 листопада, у спортивній залі університету відбулися завершальні ігри турніру з волейболу на «Кубок декана» між академічними групами факультету будівництва та архітектури.
У безкомпромісній та чесній боротьбі перемогла група Буд-21, друге місце вибороли студенти четвертого курсу – група Буд-42, третє місце посіла команда архітекторів Арх-13сп.
По закінченні матчу відбулася церемонія нагородження. Декан факультету А.В. Мазурак разом із представником кафедри фізичної культури, тренером В.Ф. Савичем привітали учасників матчу і нагородили їх грамотами і медалями. Кульмінацією нагородження стало вручення перехідного кубка команді переможців.

Турнір був проведений за сприяння кафедри фізичної культури, Студентської первинної профспілкової організації студентів та аспірантів ЛНАУ та Студентської самоврядної організації «Основа» ЛНАУ.