21 червня 2023 р. студенти другого курсу факультету будівництва та архітектури Львівського національного університету природокористування під час проходження навчальної практики з будівельної техніки та виробничої бази під керівництвом старшого викладача кафедри технології та організації будівництва Василя Михайлечка відвідали львівський сервісний центр компанії CML Констракшн машинері – лідера на ринку з постачання будівельної, землерийної та сільськогосподарської техніки JCB в Україні.
Екскурсію провів регіональний керівник сервісу, випускник нашого університету Юрій Лопатін.
Було оглянуто найсучаснішу будівельну техніку англійського виробника JCB, і студенти мали змогу ознайомитися з різного типу екскаваторами, будівельними котками, навантажувачами та іншою технікою, що використовується в сучасному будівництві. Пан Юрій дуже докладно розповів про параметри кожної техніки, її особливості, будову і навіть дозволив студентам самотужки керувати величезними гусеничними та колісними екскаваторами, навантажувачами та іншою технікою, що дало їм змогу відчути усю міць, силу і маневреність техніки на власному досвіді.