27 червня 2023 р. з нагоди Дня Конституції на факультеті будівництва та архітектури Львівського національного університету природокористування відбулося урочисте відкриття майстерні інноваційної творчості.
Це стало приємним подарунком для творчих студентів, праця яких потребує, крім навчальних академічних аудиторій, затишного і комфортного середовища.
Відхід від стандартів класичного навчального простору вже давно практикують у вишах Європи, і сьогодні в Україні ці тенденції впроваджуються так само. Завдяки зусиллям спонсорів, випускників-архітекторів, учасників гранту в рамках програми ЄС Еразмус+ така ідея стала реальністю.

Ректор університету Володимир Снітинський побував на відкритті майстерні інноваційних технологій і відзначив усі переваги цього творчого простору.
У кімнаті гармонійно облаштовано зручні місця для роботи за сучасними комп’ютерами з потужними відеокартами, а ще тут дуже багато чудових картин, більшість з яких – це студентські роботи.
Від сьогодні затишна майстерня стане місцем творчої наснаги та народження креативних ідей дизайнерів та архітекторів.