5 липня 2023 року у Львівському національному університеті природокористування відбулося перше засідання спеціалізованої вченої ради ДФ 36.814.011 з присудження ступеня доктора філософії з галузі знань 19 «Архітектура та будівництво» зі спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія». Під керівництвом доцента кафедри будівельних конструкцій ЛНУП, к.т.н. Віталія Білозіра було виконано дисертаційне дослідження Ростислава Мазурака «Анкерування стрижневої арматури у фібробетоні».
Рецензентом роботи був к.т.н., доцент, завідувач кафедри технології та організації будівництва Юрій Фамуляк, а офіційними опонентами виступили д.т.н., професор, завідувач кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій Київського національного університету будівництва і архітектури Олександр Журавський, к.т.н., доцент, декан факультету архітектури, будівництва та дизайну Луцького національного технічного університету Олександр Андрійчук та к.т.н., доцент кафедри промислового, цивільного будівництва та інженерних споруд Національного університету водного господарства та природокористування Сергій Філіпчук.
Захист дисертації пройшов успішно, і одностайним рішенням спецрада ухвалила присудити Ростиславу Мазураку ступінь доктора філософії.