6 жовтня 2023 р. на факультеті будівництва та архітектури Львівського національного університету природокористування у змішаному форматі в рамках XXIV Міжнародного науково-практичного форуму «Теорія і практика розвитку агропромислового комплексу та сільських територій» відбулась міжнародна науково-практична конференція «Архітектурні, конструктивні і технологічні рішення в сільському будівництві».
Під час проведення заходу було заслухано доповіді науковців факультету, а також до виступів через платформу Zoom долучилися науковці з Польщі, зокрема д.т.н., професор Р.І. Кінаш (Гірничо-металургійна академія, м. Краків), к.т.н., доцент Юстина Собчак-Пястка (Політехніка ім. Яна і Єнджея Снядецьких, м. Бидгощ), к.т.н., доцент Даріуш Буханєц (Вища школа економіки, м. Бидгощ), науковці з Київського національного університету будівництва та архітектури, Національного лісотехнічного університету України, Національного університету «Львівська політехніка», Західноукраїнського національного університету (м. Тернопіль) та інші.
Науковці брали активну участь в обговоренні доповідей, заслуханих на конференції.