У листопаді-грудні 2023 року на базі Херсонського національного технічного університету (м. Хмельницький) за підтримки Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» відбувся Всеукраїнський конкурс кваліфікаційних робіт зі спеціальності 022 «Дизайн» за першим (бакалаврським) та другим (магістерським) рівнями вищої освіти.
Львівський національний університет природокористування на конкурсі представляли студенти-архітектори Вікторія Старша та Павло Бойко, які за свої роботи отримали призові місця.
Зокрема, Вікторія Старша здобула диплом II ступеня за дизайн-проєкт громадського простору історико-репрезентативної частини м. Сокаль (науковий керівник – д. мист., доцент Р.В. Кюнцлі), а Павло Бойко виборов диплом III ступеня за дизайн-проєкт громадського простору с. Лани Львівської області (науковий керівник – к. арх., доцент А.В. Степанюк).