14 лютого 2024 року студенти та викладачі факультету будівництва та архітектури Львівського національного університету природокористування долучилися до збору продуктів для Львівської волонтерської кухні – організації, що займається виготовленням і фасуванням сухих супів/борщів, каш, енергетичних батончиків, трав’яних чаїв для наших бійців на фронті. Хтось безпосередньо поділився своєю городиною, яблуками, горіхами, хтось самостійно закупив необхідні продукти, а решта активно долучилася коштами. Усього було зібрано майже 8 з половиною тисяч гривень, за які було закуплено вівсяну та рисову крупи, олію, цукор, борошно і спеції.
Мали змогу на власні очі побачити продукцію, яку виготовляє цех, і переконались, наскільки їх праця важлива для підтримки фронту.
Дякуємо невтомним бджілкам з Львівської волонтерської кухні за їхню роботу і впевнені, що це не останній візит!
Разом до перемоги!