4 квітня 2024 р. відбулася зустріч в.о. ректора університету Василя Лопушняка із робочою групою з розробки проєктної документації навчального корпусу факультету землевпорядкування та туризму Львівського національного університету природокористування. До складу групи увійшли декан факультету будівництва та архітектури Андрій Мазурак, асистент кафедри архітектури Маркіян Мазепа і завідувач кафедри технології та організації будівництва Юрій Фамуляк. Було обговорено результати проєктних робіт стосовно дорожньої карти проєкту реставрації будівлі, пам’ятки архітектури місцевого значення, пошкодженої внаслідок атаки безпілотним літальним апаратом.
Учасники групи доповіли в.о. ректора про заплановані етапи виконання робіт і результати вже проведених, продемонстрували ескізні пропозиції проєктних вирішень реставрації об’єкта. Також було обумовлено особливості виконання та складнощі проведення проєктних робіт.