2 квітня 2024 р. декан факультету будівництва та архітектури ЛНУП Андрій Мазурак провів зустріч зі стейкхолдером спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія», головою Поморянської територіальної громади Степаном Бузановським, випускником факультету будівництва та архітектури.
Також відбулася профорієнтаційна зустріч із випускниками шкіл Поморянської селищної ради Золочівської районної ради – Ремезівцівського ЗЗСО І-III ст., Сновицького ЗЗСО І-III ст., Шпиколоського ЗЗСО І-III ст., Поморянського ЗЗСО І-III ст., де декан факультету будівництва та архітектури Андрій Мазурак і декан факультету управління, економіки та права Володимир Ковалів розповіли абітурієнтам про умови вступу, перспективи навчання та спеціальності, які б могли здобути майбутні вступники у стінах Львівського національного університету природокористування.
Дуже вразив гостей музей гончарства, облаштований у школі ОТГ.
Сподіваємося побачити випускників Поморянської ОТГ серед академічної спільноти нашого університету!