5 червня 2024 р. о 10 годині на факультеті будівництва та архітектури Львівського національного університету природокористування розпочне свою роботу І Міжнародна науково-технічна студентська конференція «Ефективні технології та конструкції в будівництві та архітектура села», яка відбудеться на базі Львівського національного університету природокористування.

Основні напрями наукової роботи конференції:
✓ новітні архітектурно-конструктивні вирішення будівель і споруд;
✓ технологія і організація нового будівництва та реконструкція будівель і споруд;
✓ ефективні будівельні матеріали та конструкції;
✓ особливості агропромислового будівництва;
✓ математичне моделювання роботи будівельних конструкцій;
✓ формування гармонійного архітектурного середовища села;
✓ покращення екологічного стану сільських територій в умовах урбанізації суспільства;
✓ геодезія та землеустрій: стан, проблеми та перспективи розвитку;
✓ гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водне будівництво: стан, проблеми та способи їх вирішення, перспективи розвитку.
Робочі мови конференції – українська, польська, англійська.
Конференція відбудеться в онлайн-режимі в середовищі Zoom за покликанням: https://us05web.zoom.us/j/83201922218?pwd=TGp0gtxL1w9jVAzasz098yGBrOfwRW.1
Код доступу: 9HuFp9