Проектна пропозиція Едуарда Броварного, студента факультету будівництва і архітектури (група АРХ-21) ЛНАУ, зайняла І місце у відкритому конкурсі, що відбувся у місті Світловодську Кіровоградської області.

Майбутній архітектор має нестандартний підхід до проектної справи. Він виконав ескізний проект пам’ятника Героям Небесної сотні та загиблим воїнам АТО в комплексі з реконструкцією скверу біля Палацу культури, при цьому розробив зонування території з дитячою зоною,  зоною для відпочинку дорослих, зоною для гри в шахи і зоною пам’яті героїв.

Зона пам’яті героїв є домінуючою в зеленій зоні скверу. Пам’ятний знак студент запропонував зробити у вигляді тризуба на постаменті. Ідея – символічна і не потребує великих витрат. Приємно відзначити, що учень архітектурної школи ЛНАУ гідно представив виш як з боку професійного архітектора, так і з боку патріотично-духовної особистості.