28 вересня 2016 року на спортивній базі ЛНАУ відбулась спортивно-військова естафета до Дня захисника України. Викладачі та студенти факультету будівництва та архітектури гідно представили свій факультет в усіх пропонованих видах змагань, і наша команда заслужено здобула загальне І місце. Зокрема, нашим спортсменам вдалося здобути 1 місце у змаганнях з підтягування на поперечині, 1 місце – з підйому перевороту на поперечині, 3 місце – з виходу силою на поперечині, 1 місце – з метання гранати, 3 місце – в змаганнях на рукоходах, 2 місце – з перетягування канату, 3 місце – з естафети в протигазах і 3 місце із розбирання та збирання автомату АК-47.

Висловлюємо щиру подяку усім учасникам заходу: Іванові Васильовичу Ковалику, Василю Орестовичу Михайлечку, Віктору Вікторовичу Артеменку – викладачам кафедри технологій та організації будівництва, Михайлові Юрійовичу Івчуку, Олегові Ігоровичу Грицині – викладачам кафедри будівельних конструкцій та студентам факультету будівництва та архітектури Богданові Пушкаруку (Буд-41), Юрієві Петришину (Буд-24 СП), Віталію Комарницькому (Буд-23СП), Максимові Телевці (Буд-11), Іванові Постевці (Буд-12СП), Романові Казмеришину (Буд-21), Владиславові Мішіндуру (Буд-31), Віталієві Моржухіну (Буд-31), Дмитрові Гаврилюку (Буд-22СП), Іванові Нікулаїці (Буд-23СП), Іванні Біденко (Буд-22СП), Сергієві Чізмару (Буд-71), Андрієві Кріцькому (Буд-51), Дмитру Гаталі (Буд-72), Соломії Шафранській (Арх-11), Сергієві Перхуну (Буд-23СП), Олександрові Бевзу (Буд-21), Павлу Лихолатові (Буд-11), Миколі Коту (Арх-31).

Ви найкращі!