27-28 жовтня 2016 року на факультеті Харківського національного університету будівництва та архітектури відбулася міжнародна науково-практична студентська конференція «Професійна традиція й новітні технології в архітектурі XXI сторіччя». На конференції обговорювалися результати науково-дослідної роботи студентів, аспірантів та молодих вчених за напрямками: питання історії й теорії архітектури; реконструкція, реставрація й використання світової архітектурної спадщини; дизайн архітектурного середовища; сучасні технології в архітектурному проектуванні та проектних дослідженнях; сталий розвиток міст у XXI столітті.

У секції «Сучасні технології в архітектурному проектуванні та проектних дослідженнях» взяв участь Антон Каспшишак, студент групи Арх-61 факультету будівництва та архітектури. Він виступив із доповіддю на тему «Вплив будівельної еволюції  XIX століття на сучасну архітектуру», за що отримав Диплом I ступеня.

У секції «Реконструкція, реставрація й використання світової архітектурної спадщини» взяла участь Вікторія Матвіїшин, студентка групи Арх-61 факультету будівництва та архітектури. Вона виступила з доповіддю на тему «Перспективи використання історичної архітектурної спадщини заповідника «Тустань», за що отримала відзнаку «За кращу доповідь».

Наші студенти мали змогу ознайомитися з навчально-методичною базою Харківського національного університету будівництва та архітектури, поспілкуватися з викладачами, студентами та аспірантами. Вони мали нагоду обмінятися думками, враженнями, обговорити актуальні питання підготовки фахівців у сфері архітектури.