Пісьо Степан Ярославович

1996 р. – закінчив Львівський державний сільськогосподарський інститут за спеціальністю «Архітектура» (диплом ЛК ВЕ № 010220).

Призначений на посаду старшого викладача кафедри архітектури з 2022 року.

Стаж науково-педагогічної роботи у закладах вищої освіти – пів року, у тому числі у даному закладі – пів року.

Основні навчальні курси, які веде викладач: «Рисунок, живопис, скульптура», «Академічний рисунок», «Академічний живопис», «Пластична анатомія», «Архітектурна графіка та об’ємно-просторова композиція», «Робота в матеріалі».

Коло наукових інтересів: живопис та дослідження мистецтва, культурологія.

Автор понад 20 персональних виставок.

Навчально-методичні та наукові публікації

Має 4 публікації, з них 1 наукова та 3 навчально-методичного характеру.

Інші досягнення

За час роботи в ЛНУП взяв участь у двох онлайн-конкурсах та отримав три дипломи: 1 диплом учасника конкурсу та 2 дипломи I ступеня за участь у Всеукраїнському двотуровому дистанційному конкурсі образотворчого, декоративно-ужиткового та сучасного мистецтва «Ліга Талантів ART» у номінації «Образотворче мистецтво», на якому представляв Львівський національний університет природокористування.