Мазепа Маркіян Володимирович

2009 р. – закінчив Львівський національний аграрний університет за спеціальністю «Архітектура будівель і споруд» та здобув кваліфікацію магістра з архітектури будівель і споруд. Диплом ВК № 37610667.

З 2010 року – архітектор в ТзОВ «Т.В.Д».

Призначений на посаду старшого викладача кафедри архітектури з 2023 року.

Основні навчальні курси, які веде викладач: «Архітектурна графіка та об’ємно-просторова композиція», «Архітектурне проєктування», «Інженерна та тривимірна комп’ютерна графіка у будівництві та архітектурі», «Комп’ютерне проєктування в архітектурі та будівництві», «ЕОМ в архітектурному проєктуванні», «Тривимірна комп’ютерна графіка у дизайні», «Пропедевтика».

Коло наукових інтересів: проєктування житлових та громадських будівель, розробка благоустрою територій, дизайн інтер’єрів, використання сучасних комп’ютерних технологій в проєктуванні.

Автор та співавтор проєктів житлових, громадських та сакральних будівель та споруд, проєктів інтер’єрів та благоустрою територій в Україні та за її межами.