До 22 лютого 2023 року тривав III Міжнародний двотуровий Фестиваль Мистецтв «Лютий Фест», який був організований за підтримки Організації Міжнародних конкурсів Fiestalonia Milenio (Італія, Іспанія, Франція) при сприянні Tuaron Management з метою популяризації та розвитку мистецтва різних напрямків і жанрів. На фестивалі мистецькі роботи були представлені у восьми номінаціях.
У номінації «Фотомистецтво» доцентка кафедри архітектури Олександра Колодрубська здобула І місце за представлену роботу «Перед дощем… Тірренське море», а студент групи Арх-51 Мар’ян Сірик здобув Гран-прі за представлену роботу «Світанок на українському Марсі» під керівництвом О. Колодрубської.
За високий професіоналізм, майстерну педагогічну підготовку, розвиток інтелектуального, культурного, морального, творчого та духовного рівня вихованців і створення якісної навчальної роботи Олександрі Колодрубській оголошено подяку організаторами фестивалю.
Щиро вітаємо переможців! Успіхів вам, натхнення, творчості і подальших здобутків!