23 березня 2023 року у групі Арх-21 відбулася відкрита лекція канд. техн. наук, доцента кафедри архітектури ЛНУП Нестора Савчака з дисципліни «Архітектурне проєктування» на тему «Архітектурно-планувальна структура секційних житлових будинків середньої поверховості».

Лекцію супроводжував влучно підібраний презентаційний матеріал, що дозволило лекторові застосовувати прийоми розповіді, показу, пояснення, коментування і зберегти стійку увагу слухачів протягом усього заняття. Мультимедійна презентація посилила зрозумілість, логічність і повноту викладення матеріалу лекції.

Лекція була цікавою, пізнавальною, проведена на високому професійному рівні, мала важливе значення для здобуття студентами необхідних компетентностей у їхній професійній діяльності.