20 червня 2023 р. на факультеті будівництва та архітектури пройшов попередній захист кваліфікаційних робіт бакалаврів-архітекторів, під час якого відбулася ще одна важлива для факультету подія.
Студентки групи Арх-51 Софія Владика і Вікторія Старша отримали благословенні грамоти від митрополита Львівського Православної церкви України Макарія за розробку проєкту храму для релігійної громади Святителя Миколая м. Львова.
Проєкти храмів було виконано в розрізі курсового проєктування з дисципліни «Архітектурне проєктування: сакральні будинки в архітектурі села» під керівництвом д.мист., в.о. проф. кафедри архітектури Романи Василівни Кюнцлі. І от сьогодні ієрей Олексій Леонов вручив грамоти від митрополита Львівського за гідну працю нашої факультетської спільноти.