8 вересня 2023 року група Арх-11 під керівництвом викладача кафедри архітектури Степана Ярославовича Пісьо мала виїзне заняття-екскурсію з дисципліни «Рисунок, живопис, скульптура» до середмістя Львова. Зокрема, здобувачі вищої освіти спеціальності «Архітектура та містобудування» відвідали зали Львівського історичного музею. Першокурсники оглянули дуже цікаву виставку «Модні століття» в Королівських залах кам’яниці Корнякта (пл. Ринок, 6), на якій було представлено автентичні зразки жіночого і чоловічого вбрання та аксесуарів, а також пам’ятки малярства і графіки, котрі допомагали зрозуміти, у чому полягало мистецтво модно вдягатися у XVIII–XIX ст. На особливу увагу заслуговували предмети, що належали знаним особистостям, та матеріали, пов’язані з господарями Королівської кам’яниці на пл. Ринок, 6. Змістовну екскурсію студентам провів Мирослав Побережний.

Також група побувала в Італійському дворику Палацу Корнякта на фотовиставці Романа Гериновича «Чиста хвилина для роздумів», відвідала виставку, присвячену 150-річчю з дня народження громадського та державного діяча Івана Боберського – одного з перших популяризаторів фізичного виховання та спорту серед українців, а також ознайомилася з історією Львова.