«Архітектура – це музика, що застигла в камені», – писав Гете. В архітектурних будівлях і спорудах відображається час. Вони, немов аркуші літопису, створеного з глини, каменю, цегли або бетону.

Палац Потоцьких – одна з найвизначніших пам’яток архітектури епохи історизму кінця ХІХ ст. в Україні, в якій представлена колекція європейського мистецтва XIV–XVIII ст.

На території палацу під керівництвом викладача кафедри архітектури Степана Пісьо відбулося виїзне заняття з дисципліни «Рисунок, живопис, скульптура» студентів-архітекторів II курсу факультету будівництва та архітектури Львівського національного університету природокористування, якраз напередодні Всесвітнього дня архітектора, який відзначаємо в перший понеділок місяця – 2 жовтня. Студенти мали змогу зробити зарисовки, прогулятися подвір’ям та насолодитися чудовою пам’яткою львівської архітектури.