На виховній годині студенти групи Арх-21 з наставницею, доцентом кафедри архітектури Іриною Березовецькою відвідали виставку «Культура та побут українців кінця ХІХ – початку XX століть».

Палац Любомирських – житловий будинок барокового стилю XVII ст., що є невід’ємною частиною архітектурної композиції на площі Ринок. Споруда пройшла неабиякий шлях історією, пережила багато перебудов, змінювала власників, відіграла роль в проголошенні «Акту відновлення Української держави», а на сьогодні є історичною пам’яткою міста Львова та зачаровує відвідувачів своєю архітектурною довершеністю і експозицією Музею етнографії та художнього промислу НАН України, що знаходиться в приміщенні палацу.

Майбутні архітектори мали змогу ознайомитися з різними обрядами наших пращурів під час проведення свят зимового, літнього та інших циклів, з обрядом вінчання, побачили унікальні зразки давнього одягу, гончарства, лозоплетіння, ковальства, бортництва тощо.