13-14 жовтня 2023 р. доцент кафедри архітектури Львівського національного університету природокористування Олександра Колодрубська взяла участь у Міжнародній конференції, присвяченій Міжнародному європейському культурному проєкту «UREHERIT. Архітектори за спадщину в Україні: відтворення ідентичності та пам’яті». Проєкт UREHERIT об’єднує європейських та українських архітекторів у прагненні зберегти та відновити українську культурну спадщину і триватиме до квітня 2026 року.

13 жовтня події конференції проходили у Львові в івент-холі BankHotel Lviv, а 14 жовтня захід продовжив свою роботу у Свірзькому замку на Львівщині, де у програмі була презентація «Свірзький замок: сучасність та майбутнє», яку представив керівник творчого колективу проєкту реставрації замку, тернопільський архітектор Ю. Вербовецький. Учасники заходу взяли участь у цікавій екскурсії замком та у воркшопі.