У рамках програми ЄС Еразмус+ (грантова угода № 101084975 – Revitalization між ЛНУП та Європейським Союзом) 6 жовтня 2023 р. робоча група кафедри архітектури Львівського національного університету природокористування здійснила робочу поїздку до села Гологори. Метою візиту були обміри млина XVIII ст., який діяв як водяний майже протягом усього часу панування радянської влади на Львівщині, а наприкінці1980-х роботу млина зупинили на кілька років і переобладнали механізми на електричну тягу. Після цього йому вже не довелося довго попрацювати, і сьогодні велична споруда водяного млина пусткою височіє над плесом озера, що колись давало йому життя.

У межах проєкту заплановано ревіталізацію водяного млина під готельно-ресторанний комплекс.