14 жовтня 2023 р. робоча група кафедри архітектури Львівського національного університету природокористування відвідала Марійський духовний центр «Зарваниця» – святиню УГКЦ, яка входить до асоціації 20 Марійських духовних центрів Європи. Поїздка відбулася в рамках виконання програми ЄС Еразмус+, зокрема грантової угоди № 101084975 Revitalization між ЛНУП та Європейським Союзом. Робоча група кафедри архітектури має за мету виконати проєктні пропозиції щодо архітектурно-просторової ревіталізації та адаптації до сучасних потреб Марійського духовного центру «Зарваниця». Викладачі кафедри архітектури Романа Кюнцлі, Андрій Степанюк та студентка 1 курсу РВО «Магістр» Соломія Грубенюк виконали необхідні робочі обміри та обговорили проєктні пропозиції з виконання ревіталізації зі священниками та семінаристами.

До речі, слід відзначити багаторічну співпрацю кафедри архітектури ЛНУП з о. Любомиром Зозуляком – одним із розбудовників Маріїнського центру, який є випускником нашої архітектурної школи.