6 листопада 2023 р. на базі Львівського державного університету внутрішніх справ проведено науковий семінар, присвячений можливостям участі у міжнародних проєктах Еразмус+. Львівський національний університет природокористування представляла доктор мистецтвознавства, доцент кафедри архітектури Романа Кюнцлі. Як координатор одного з проєктів Р. Кюнцлі поділилася власним досвідом участі у міжнародній грантовій діяльності, окреслила труднощі та ключові аспекти подання заявки на участь у гранті.

ЛНУП та ЛьвДУВС тісно співпрацюють у реалізації міжнародних проєктів Еразмус+. У спільному виконанні університети сьогодні мають два проєкти: «Застосування принципів адаптивної архітектури у ревіталізації покинутих пам’яток архітектури спільної східноєвропейської спадщини» № 101084975 – Revitalization – ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH (грантова угода № 101084975 – Revitalization) та «Запобігання та протидія домашньому насильству в час суспільно необхідної ізоляції» № 101123014 – NON-VIOLENCE – ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH (грантова угода № 101123014 – NON-VIOLENCE), де проблему впливу середовища на поведінку людини розкриває кафедра архітектури ЛНУП.