Історико-етнографічний музей «Бойківщина» – музейний заклад, розташований у місті Самборі Львівської області. У грудні 1990 року виконавчий комітет Самбірської міської ради виділив приміщення під відновлений музей у колишньому будинку парафіяльної школи, збудованої мешканцями міста в 1679 році. Сьогодні будівля музею залишається однією з унікальних споруд, які потребують ревіталізації. 7 березня 2024 р. робоча група архітекторів Львівського національного університету природокористування відвідала музей, щоб вивчити містобудівні умови та стан будівлі. Історико-етнографічний музей «Бойківщина» долучено до об’єктів ревіталізації, які розробляються викладачами та студентами нашого університету в рамках грантової угоди № 101084975 – Revitalization між ЛНУП та Європейським Союзом у рамках програми ЄС Еразмус+.