26 січня 2024 р. старший викладач кафедри будівельних конструкцій Микола Лапчук здійснив профорієнтаційний візит у школи Яворівщини, зокрема у Верблянський, Завадівський, Наконечнянський та Івано-Франківський імені Івана Франка заклади загальної середньої освіти І-III ступенів. Микола Анатолійович ознайомив випускників з умовами та перевагами навчання у Львівському національному університеті природокористування, наголосивши на тих спеціальностях, за якими здійснює підготовку факультет будівництва та архітектури ЛНУП. Абітурієнти отримали інформацію про розташування корпусів та гуртожитків, матеріально-технічну базу університету, а також про можливості самореалізації в наукових гуртках, колективах художньої самодіяльності, спортивних секціях та в органах студентського самоврядування. На завершення зустрічей кожна з відвіданих шкіл отримала запрошення відвідати в очному чи дистанційному режимі університет під час проведення днів відкритих дверей.