1 березня 2024 року завідувач кафедри будівельних конструкцій ЛНУП Олександр Гнатюк відвідав Рудківську гімназію Самбірського району. За сприяння директорки гімназії Наталії Іванівни Мазуркевич було організовано зустріч з учнями випускних класів, на якій учням було надано інформацію про Львівський національний університет природокористування та зокрема факультет будівництва та архітектури. Відбулася цікава бесіда про важливість професії архітектора, дизайнера і будівельника в сучасному суспільстві, зокрема через призму відбудови нашої держави після закінчення війни. Учні ставили багато запитань про умови вступу і навчання у Львівському національному університеті природокористування, студентське життя та перспективи працевлаштування після отримання дипломів, і на всі запитання вони отримали вичерпні відповіді.