Відбулося секційне засідання студентського наукового гуртка «Моделювання елементів конструкцій методом скінченних елементів», яким на кафедрі будівельних конструкцій ЛНУП керують к.т.н., доц. Юрій Іванович Боднар і д.т.н., проф. Йосип Йосипович Лучко. Основна тематика наукових доповідей студентів на конференції: - моделювання будівельних конструкцій методом скінченних елементів в рамках програмного комплексу ЛІРА-САПР та дослідження їх напружено-деформованого стану при навантаженнях; - моделювання огороджувальних конструкцій будівель методом скінченних елементів в рамках програми Agros2D та дослідження їх теплотехнічних параметрів, енергетична паспортизація та сертифікація; - моделювання методом скінченних елементів НДС земляного полотна доріг та його дослідження під навантаженням. Усі доповіді супроводжувалися конструктивною дискусією, а кращі з них було заслухано на підсумковому засіданні факультету будівництва та архітектури.