22 лютого 2023 року відбулось планове засідання кафедри технології та організації будівництва у дистанційній формі, де одним з питань були розгляд та затвердження звітів аспірантів кафедри. З цікавими доповідями, в яких були висвітлені наукові здобутки, виступили: Віталій Андрійович Кальченко, аспірант четвертого року навчання (науковий керівник – к.т.н., доцент А.В. Мазурак); Іванна Андріївна Біденко, аспірант другого року навчання (науковий керівник – д.т.н., професор Р.І. Кінаш); Володимир Васильович Гораль, аспірант першого року навчання (науковий керівник – к.т.н., доцент А.В. Мазурак).

В ході обговорення доповідей аспірантів викладачі кафедри поставили ряд запитань, на які отримали вичерпні відповіді. Аспірантам було рекомендовано інтенсифікувати роботу над дисертаційними дослідженнями. У підсумку звіти аспірантів затверджено.