23 лютого 2023 року у віддаленому режимі відбулось засідання одноразової спеціалізованої ради зі захисту кандидатської дисертації у Криворізькому національному університеті. Тема дисертації – «Міцність та деформативність балок із бетонів на відходах збагачення залізних руд з гібридним армуванням металевою та базальтовою арматурою». Дисертант – Сергій Олександрович Волков. Науковий керівник – к.т.н., професор Олександр Іванович Валовой. В роботі ради в ролі офіційного опонента взяв участь к.т.н., доцент, завідувач кафедри технології та організації будівництва Юрій Євгенович Фамуляк.

Захист дисертаційної роботи пройшов успішно і завершився присвоєнням дисертанту ступеня доктора філософії (кандидата технічних наук) зі спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія».