13 червня 2023 року в онлайн-режимі відбувся науковий семінар на тему «Від водного колеса до накопичення енергії». З доповіддю на семінарі виступив доктор технічних наук, професор Войцех Маєвський з Інституту гідротехнічного будівництва Польської академії наук у Гданську. Науковий семінар проходив під егідою Інституту гідротехнічного будівництва Польської академії наук, Польського наукового товариства теоретичної і прикладної механіки, Інституту промислових машин Польської академії наук та відділу технічних наук Гданського наукового товариства. Після виголошення цікавої доповіді, пов’язаної з історією гідротехнічного будівництва у Польщі, відбулося жваве обговорення виступу.
Семінар охопив понад 40 учасників, зокрема, активним учасником заходу став і завідувач кафедри технології та організації будівництва, к.т.н., доцент Юрій Фамуляк.