14 червня 2023 року в онлайн-режимі відбувся науковий семінар на тему «Екологічна оцінка окремих фаз циклу виробництва пляшок для напоїв». З доповіддю на семінарі виступила кандидат технічних наук Патриція Балдовська-Вітос з кафедри інженерії відновлюваних джерел енергії та технічних систем Бидгоської політехніки (Польща). Науковий семінар проходив під егідою Бидгоського відділення Польського наукового товариства теоретичної і прикладної механіки.
Доповідачка представила дослідження проблеми переробки одноразових пластикових пляшок, що є досить актуальним на сьогодні. Виступ завершився змістовним обговоренням у формі цікавої та жвавої дискусії.
Загалом участь у семінарі взяли понад 20 учасників, серед яких завідувач кафедри технології та організації будівництва, к.т.н., доцент Юрій Фамуляк.