12 січня 2024 р. у віддаленому режимі, на базі платформи Zoom, відбувся попередній захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти ОС «Магістр» заочної форми навчання спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» Львівського національного університету природокористування, випусковою кафедрою для яких є кафедра технології та організації будівництва.На початку віддаленої зустрічі завідувач кафедри Юрій Фамуляк привітав учасників з успішним проходженням антиплагіатної перевірки їх випускових кваліфікаційних робіт, коротко озвучив порядок процесу публічного захисту кваліфікаційної роботи здобувачами вищої освіти та ознайомив присутніх із графіком захисту, який буде проходити 22-23 січня 2024 року. Надалі було надано слово здобувачам вищої освіти, які коротко розказали про свою кваліфікаційну роботу, частково демонструючи презентаційні матеріали. Присутні викладачі кафедри мали змогу поставити низку питань щодо змісту та наповнення кваліфікаційних робіт.Зустріч пройшла жваво, у конструктивній, доброзичливій атмосфері. За результатами зустрічі було прийнято рішення щодо допуску здобувачів вищої освіти до захисту кваліфікаційних робіт для здобуття ОС «Магістр» за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія».