У межах Звітної наукової студентської конференції 6 березня 2024 р. відбулося секційне засідання гуртка «Новітні матеріали у будівництві» кафедри технології та організації будівництва ЛНУП (керівники – доцент, к.т.н. В.В. Артеменко та доцент, к.т.н. А.Я. Регуш), у роботі якого беруть активну участь студенти факультету будівництва та архітектури. У привітальному слові Віктор Вікторович окреслив основні завдання, які виконують гуртківці, відзначив їх активну участь у наукових і виховних заходах кафедри та університету, а також побажав подальших успіхів у провадженні наукових досліджень. До розгляду було запропоновано 15 доповідей з питань раціонального використання та застосування новітніх технологій та матеріалів у будівництві. Тематика доповідей була розмаїтою і водночас актуальною. У сучасному технологічно розвиненому світі, коли науковий та технічний прогрес з кожною годиною розвивається, будівельний ринок розвивається разом із прогресом, стаючи щораз більш високотехнологічним, досконалим. Поняття «розумний дім», «енергоефективність» і «екологічність» міцно увійшли в наше життя. Ми стали замислюватися про своє здоров’я та матеріали, які нас оточують, про те, як вони впливають на нас. Час – ще одна цінність, яка підвищилася в ціні неймовірно, тому питання швидкості будівництва стає дедалі гострішим з кожним роком. Тут нам на допомогу приходять будівельні матеріали нового покоління. Кращі роботи було рекомендовано до участі в підсумковому засіданні факультету будівництва та архітектури.