1 квітня 2024 р. у рамках профорієнтаційної роботи доцент кафедри технології та організації будівництва Львівського національного університету природокористування, к.т.н. Софія Бурченя відвідала навчальні заклади м. Сокаля, а саме: Сокальську ЗШ І-III ступенів № 5, Сокальську ЗШ І-III ступенів № 2, ЗЗСО Сокальський ліцей № 1 імені Олега Романіва, ЗЗСО І-III ступенів Сокальський ліцей № 3, Сокальську ЗШ І-III ступенів № 4.
Під час зустрічі зі школярами Софія Петрівна надала інформацію щодо структури університету та умов вступу на спеціальності 191 «Архітектура та містобудування», 192 «Будівництво та цивільна інженерія» та 022 «Дизайн». У Сокальській ЗШ І-III ступенів № 5 поспілкувалася з «Учителем року – 2024» Львівської області Любов’ю Уманською, яка поділилась своїми здобутками та розповіла про специфіку навчання української мови та літератури в школі.