8 листопада 2021 р. відбулося засідання кафедри в режимі онлайн, на якому обговорювались такі питання:

- стратегія розвитку кафедри на 2021–2025 рр.;

- дистанційне навчання та методика оцінювання знань студентів при ньому;

- методи профорієнтаційної роботи в умовах пандемії;

- заповнення документації кафедри;

- оновлення інформації на сторінці кафедри;

- різне.

Своїми баченнями поставлених проблем поділились усі викладачі кафедри.

До відзначення 130-ї річниці з дня народження Дмитра Вітовського наставник групи Буд-41 Тарас Іванович Бубняк організував інтерактивне виховне заняття. Зокрема, староста групи Степан Тимків підготував коротку презентацію про діяльність цього видатного діяча української історії – славетного командира Легіону Українських січових стрільців, організатора і керівника Листопадового Чину у Львові, першого державного секретаря військових справ ЗУНР, полковника Української галицької армії. А потім група переглянула цікавий документальний фільм «Дмитро Вітовський. Шлях до волі» та поділилася враженнями про нього.

24 квітня в читальному залі наукової бібліотеки було проведено день інформації за участю викладачів кафедри вищої математики і студентів факультету будівництва та архітектури. Учасники ознайомилися з новими надходженнями, сучасними методами пошуку інформації.