29 березня 2023 року відбулося підсумкове засідання студентського наукового гуртка з математичного моделювання кафедри вищої математики факультету будівництва та архітектури ЛНУП (керівник – доцент Лариса Шпак). Активну участь у роботі гуртка беруть студенти факультетів будівництва та архітектури, механіки, енергетики та інформаційних технологій, а також факультету управління, економіки та права.

Заслухавши всіх гуртківців, викладачі кафедри вищої математики особливо відзначили доповіді студенток Ю.А. Сухорукої, група Буд-11 (наук. керівник – доц. Л.Я. Шпак, тема доповіді – «Моделювання на основі гладких кривих Безьє»), О.Ю. Поліщук, група Буд-12 (наук. керівник – О.І. Говда, тема доповіді – «Апроксимація експериментальних даних методом найменших квадратів»), студентів групи Іт-12сп А.О. Павловського та В.Р. Сембая (наук. керівник – доц. Т.І. Бубняк, тема доповіді – «Дослідження станів технічних систем з кількома вузлами на ланцюгах Маркова»). Ці доповіді буде заслухано на підсумковому засіданні факультету.