27 квітня 2023 р. студентка факультету будівництва та архітектури Львівського національного університету природокористування Юстина Сухорука (Буд-11) взяла участь у X Всеукраїнській науково-практичній конференції курсантів та студентів «Математика, що нас оточує: минуле, сучасне, майбутнє» у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності.

Робота конференції провадилась у межах п’яти секцій. Учасники заходу презентували дослідження з історії математики та ділились досвідом застосування апарату математики в різних галузях як технічних, так і гуманітарних наук.

Студентка ЛНУП під керівництвом доцента кафедри вищої математики Лариси Ярославівни Шпак представила цікаву і змістовну доповідь на тему «Анімаційне моделювання кривих та поверхонь у пакеті Maple».