21 лютого 2023 р. кафедра гуманітарної освіти організувала захід, присвячений Дню Героїв Небесної Сотні та Міжнародному дню рідної мови. Зустріч розпочалась із презентації Анжели Кузи, під час якої викладачка розповіла присутнім про суттєві трансформації, які відбулись у законодавстві України щодо мови, її захисту і популяризації, й про рішення світових держав щодо збереження своїх національних мов. Анжела Михайлівна наголосила, наскільки важливо цінувати і плекати рідну мову, адже вона є відголоском душі кожного з нас.
Це відлуння сьогодні знайшло своє відображення у виступах наших студентів, які прочитали поезії сучасних українських авторів:
- Андрій Бендюк з групи Аін-12 виступив з віршем Л. Легостаєва «На місячній доріжці»;
- студенти групи Арх-11 Ніколіна Гичка, Леся Гунька і Анастасія Лукач прочитали вірш Б. Конакова «Україна»;
- Вікторія Сарана і Вікторія Піцик обрали вірш С. Жадана «Доки тебе стереже твоя спрага...»;
- Андрій Домашовець та Іван Ільницький зачитали вірш П. Вишебаби «Доньці (Тільки не пиши мені про війну)», а Іван Губаль, Юрій Рожок і Павло Сенів – його вірш «Моє покоління».
Дякуємо нашим молодим ораторам за участь у заході!
Мова має значення!