Цьогоріч кафедра гуманітарної освіти традиційно організувала та провела перші етапи XXIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка серед студентів та курсантів.

Журі у складі завідувача кафедри, доцента Марини Лазаревої та доцентів Анжели Кузи та Олени Дерпак з-поміж багатьох учасників визначило переможців.

Переможці I етапу XXIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика:

- I місце розділили студентка факультету агротехнологій та екології Ірина Тетенкова (гр. Аг-21) та студентка факультету землевпорядкування та туризму Тетяна Якимів (гр. Зв-11);

- II місце посіла студентка факультету управління, економіки та права Марія Деркач (гр. Пр-11);

- III місце посіла студентка факультету управління, економіки та права Дарина Корнись (гр. Пр-11).

Переможці I етапу XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка:

- I місце посіла студентка факультету будівництва та архітектури Олена Деберна (гр. Арх-31);

- II місце – студентка факультету будівництва та архітектури Ольга Назарук (гр. Арх-31);

- III місце – студентка факультету управління, економіки та права Тетяна Якимів (гр. Оп-11).

Організатори відзначають активну участь представників усіх факультетів університету, щиро вітають переможців та бажають усім подальших успіхів!